Publicat 26 Sep 2007 | Reactualizat 25 Oct 2007 | Expiră 27 Oct 2007

Avocat Definitiv

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Avocat definitiv capabil sa lucreze in conditii de celeritate
- Persoana dinamica, ambitioasa, comunicativa, capabila sa interactioneze eficient cu persoanele cu care intra in contact
- Disponibilitate la deplasari in tara in interes de serviciu

Descrierea jobului

- Redactare acte juridice
- Reprezentare in instanta de judecata,
- Participare la intalniri cu clienti,
- Formulare de opinii juridice
- Posibilitatea de a lucra cu o echipa tanara si competitiva, cu un salariu motivant

Societate civila de avocatura care are scopul de a acorda clienţilor cele mai bune servicii juridice, cu maximă operativitate, in cadrul unei relaţii solide având la bază profesionalism, încredere şi respect reciproc.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Avocat Definitiv  -  CONFIDENTIAL