Publicat 17 Sep 2007 | Reactualizat 16 Oct 2007 | Expiră 18 Oct 2007

Avocat definitiv

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana dinamica, integra, dedicata muncii sale, om de echipa
- o buna cunoastere a pachetului Office
- disponibilitate la deplasari in tara in interes de serviciu

Descrierea jobului

- experienta relevanta in proceduri de expropriere, verificare a situatiei juridice a unei proprietati/companii (legea 10/2001, legea 31/1990, legea 198/2004 - revendicari, cadastru, carte funciara, licitatii).

Societatea noastra acoperă o vastă şi complexă gamă de servicii legale, funcţionînd ca un consultant pentru numeroşi clienţi, ce îşi desfăşoară activitatea în diverse domenii atât în Romania, cât şi în străinătate.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Avocat definitiv  -  CONFIDENTIAL