Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 13 Sep 2007 | Expiră 15 Sep 2007

AVOCAT DEFINITIV

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- membru barou;
- specializare Drept comercial
- abilitati de comunicare si relationare;
- cunostinte foarte bune de operare calculator (MS Office);
- spirit de echipa bine dezvoltat, seriozitate;
- disponibilitate la deplasari;
- constituie avantaj experienta in domeniile: fiscal/administrativ/real-estate

Descrierea jobului

Oferta:

- pachet de remunerare atractiv si motivant, corelat cu performantele obtinute;
- posibilitate de afirmare intr-o echipa dinamica, aflata in plin proces de dezvoltare;
- posibilitate de dezvoltare profesionala, inclusiv prin participarea la traininguri;

Persoanele interesate vor putea aplica prin expedierea pe adresa de e-mail hr@bejenarufilip.ro pana la data de 27 iunie 2008 a:

- Scrisorii de intentie;
- CV-ului (cu mentionarea detaliilor de contact).

* Doar persoanele selectate vor fi contactate in vederea programarii la interviu

Expirat
AVOCAT DEFINITIV  -  Societate civila de avocatura Bejenaru, Filip & Partners