Publicat 24 Mai 2019 | Reactualizat 23 Iun 2019 | Expiră 24 Iun 2019

AVOCAT DEFINITIV PE DOMENIUL CONSULTANTA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

“OANA LIVIA BADEA - CABINET DE AVOCAT” (website: www.badealawoffice.ro) recrutează AVOCAT DEFINITIV PE DOMENIUL CONSULTANTA drept comercial, drept societar, drept civil, achizitii publice, fuziuni si achizitii.
CANDIDAŢII VOR TREBUI SĂ ÎNDEPLINEASCĂ URMĂTOARELE CONDIŢII GENERALE:
sa aiba statut de avocat membru al Baroului Bucuresti;
sa aiba minim 1 an de experienta profesionala ca si avocat definitiv, precum si cunostinte juridice teoretice si practice temeinice în domeniul mai sus mentionat;
sa aiba eficienta si responsabilitate, punctualitate, seriozitate si atentie la detalii;
sa aiba abilitati de organizare, comunicare (atat cu colegii din echipa cat si cu clientii), spirit de echipa si flexibilitate;
sa aiba urmatoarele niveluri la limba engleza: nivel mediu/avansat scris/vorbit;
sa aiba cunoştinţe avansate operare PC (Windows, Outlook, Office, Internet).
Despre “OANA LIVIA BADEA - CABINET DE AVOCAT” puteti obtine informatii accesand website: www.badealawoffice.ro

Candidaţii interesaţi pot trimite un curriculum vitae insotit de o scrisoare de intentie la urmatoarea adresa de e-mail: contact@badealawoffice.ro

Anuntul este valabil pentru municipiul Bucuresti.

Descrierea jobului

Expirat
AVOCAT DEFINITIV PE DOMENIUL CONSULTANTA  -  OANA LIVIA BADEA LAW OFFICE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles