Publicat 15 Mai 2012 | Expiră 16 Iun 2012

avocat colaborator

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

tanar, dinamic, onest, serios, ordonat, organizat, cunostinte de drept comercial, procedura civila si legea insolventei, preferabil absolvent al facultatii de drept / universitatea bucuresti si chiar student la facultatea de drept (caz in care angajatorul va fi societatea de insolventa partenera), cunostinte de operare calculator (word, excel si preferabil access), disponibilitate pentru deplasari in tara.

Descrierea jobului

asistenta juridica / reprezentare procedura insoventei
executari silite
consultanta comerciala

societate civila de avocati cu sediul in Bucuresti si prezenta locala in 16 orase din tara.

Expirat
avocat colaborator  -  SCA Anghel si Asociatii

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles