AUTOMATIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal, persoana dinamica,serioasa cu experinta si dornic sa isi dezvolte abilitatile.
Studii: mecanica, robotica, electrotehnică, automatizări, mecatronica, software pentru industrie,

Descrierea jobului

Cunostinte temeinice elaborare automat,elaborare schite electrice si supraveghere lucrari executie si intretinere.

Realizeaza instrucţiuni operative pentru echipamentele noi puse în funcţiune;
Instruieste şi apoi evalueaza personalul ce deserveşte sistemele automate de care răspunde;
Asigura identificarea şi localizarea defecțiunii, testarea, calibrarea elementelor, pentru echipamentele de care răspunde;
Monitorizeaza funcționarea echipamentelor pentru controlul din timpul procesului şi pentru acțiuni preventive;
Intervine prompt, prin acţiuni specifice şi ȋn limitele competenţei, asupra cauzelor care pot produce funcţionarea anormală, sau avarii ale acestora;
Propune soluţii de îmbunătăţire continuă a proceselor;

Beneficii:
- Salariu atractiv + tichete de masă;
- Bonificatii;
- Atmosfera de lucru placuta;
- Bonusuri in functie de performanţă.
Analizeaza defecţiunile apărute şi adopta măsuri de urgenţă pentru remedierea acestora;

Companie specializata in proiectare,executie si montaj sisteme industriale angajeaza AUTOMATIST cu experienta.
*Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabiliri unui interviu.

Publicat 24 iun. 2022 Expiră 24 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos