Automatist junior/senior productie nutreturi combinate

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2500 - 4500 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

​Daca vrei sa lucrezi cu noi iti oferim sansa sa te dezvolti si sa inveti lucruri noi :
  • Operare PLC Siemens si carduri de comunicatii Siemens;
  • Operare linii BUS (mod de operare trouble shooting);
  • Cunostiinte linii Ethernet;
  • Masuratori electrice si depanari instalatii electrice;
  • Depanare actionari pneumatice si hidraulice;
​De ce ai nevoie :
  • Atentie;
  • Lucru in echipa;
  • Disponibilitate de a lucra in schimburi ;
  • Studii tehnice;
  • Operare PC Windows;
  • Notiuni de baza networking;
  • Limba engleza .

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Pregatirea utilajelor sau schimbarea referintelor diverselor utilaje si aprobarea procesului de fabricatie;
  • Coordonarea si monitorizarea activitatii de productie;
  • Asigura functionarea din punct de vedere software si mecanic a echipamentelor de productie;
  • Alocarea prioritatilor de lucru, masinilor si resurselor in functie de planul zilnic si saptamanal;
  • Asigurarea indeplinirii standardelor de calitate in postul de lucru;
  • Realizarea planului de productie;
​Beneficii Oferite:
  • Pachet salarial corespunzator cu experienta 2.500 -4.500 RON
  • Mediu de lucru orientat catre performanta;
  • Plata orelor suplimentare;
  • Traininguri de specialitate;
  • Trannsport, echipament de lucru asigurat.

VP nutritie animala este o fabrica de nutreturi combinate situata in Sat Sahateni Buzau

Publicat 15 nov. 2021 Expiră 15 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos