Publicat 05 Jan 2007 | Reactualizat 26 Jan 2007 | Expiră 05 Feb 2007

AUDITOR INTERN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare n domeniul comercial, financiar, contabilitate, economic, tehnic sau informatică
• Cunoştinţe de limba engleză – nivel avansat
• Cunoştinţe de Microsoft Office
• Bune abilităţi de comunicare
• Capacitate de planificare şi organizare
• Lucru n echipă, gndire analitică, flexibilitate

Descrierea jobului

• Punerea n aplicare a procedurilor de audit aferente activităţilor cu o complexitate redusă sau moderată din cadrul proiectelor de audit intern, n scopul identificării riscurilor, erorilor şi a cauzelor probabile a apariţiei acestora
• Realizează activităţi primare de planificare şi urmăreşte programele şi procedurile de audit stabilite pe fiecare sarcină
• Obţine toate informaţiile şi datele necesare pentru:
- o nţelegere primară a proceselor operaţionale şi a sistemelor de control ale Romtelecom
- a aplica procedurile de audit alocate
• Pregăteşte seturi complete de foi de lucru bine documentate, care să arate clar procedurile efectuate şi justificarea concluziilor trase
• Oferă datele necesare şi simple analize, pentru finalizarea proiectelor complexe de audit
• Pregăteşte rapoarte de audit simple, n romnă şi engleză, pentru a evidenţia devierile de la politicile şi procedurile companiei

La încheierea unui proces important de transformare, ROMTELECOM este acum o companie flexibilă, modernă şi orientată către client, oferind multiple oportunităţi pentru dezvoltarea unei cariere într-un mediu dinamic.

Expirat
AUDITOR INTERN  -  SC ROMTELECOM SA