Publicat 22 Iun 2006 | Reactualizat 20 Iul 2006 | Expiră 23 Iul 2006

Auditor intern

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• studii universitare economice,
• 3-5 ani experienta intr-o pozitie similara,
• cunostinte MS Office
• cunoasterea standardelor internationale de contabilitate
• cunoastere buna a limbii franceze sau engleze,
• bune abilitati de comunicare si organizare,
• capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
• prezenta agreabila si atitudine proactiva.

Descrierea jobului

-controleaza documentele financiar-contabile, elaboreaza analize si rapoarte financiare
-participa la stabilirea si masurarea obiectivelor economice
-analizeaza si interpreteaza informatiile financiare pentru a masura performantele companiei
-pregateste rapoarte pentru a evidentia politica financiara a intreprinderii
-propune masuri de crestere a eficientei activitatii companiei, de reducere a costurilor, de micsorare a riscurilor, de optimizare a fluxurilor
Oferta:
Mediu de lucru agreabil
Salariu net motivant
Bonus in functie de performante

QCNS is an international group specialized in e-commerce, a leading supplier in hotel and tourism business. QCNS implements new technologies to build applications used by millions of people and develops products and services marketed on the Internet.
QCNS Network includes reservation centers, tourism agencies, professional travel guides and other services. We work with 400 airlines, 8000 hotels and 300 partners in tourism industry worldwide. We cover 15 countries in Europe and have 250.000 active customers.
Our common goal is to achieve market leadership and attain profitability in a very competitive market place.

Expirat
Auditor intern  -  QCNS Romania SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles