Publicat 28 Oct 2008 | Expiră 28 Nov 2008

Auditor Intern

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţele postului:
• Studii superioare economice;
• Cunoasterea legislatiei in domeniul financiar-bancar;
• Cunostinte de limba engleza – nivel avansat;
• Cunostinte foarte bune de operare PC (Excel, Word, Power Point);
• Foarte bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
• Flexibilitate, dinamism, adaptabilitate la mediul de lucru;
• Capacitate de organizare a activitatilor, stabilire a priorităţilor şi respectare a termenelor de rezolvare;
• Persoana proactiva, organizata, atitudine pozitiva;
• Disponibilitate pentru deplasari in teritoriu.

Descrierea jobului

Atributii:
• Participa la planificarea misiunilor de audit si control;
• Stabileste procedurile si tehnicile de control care trebuie aplicate;
• Colecteaza, analizeaza si actualizeaza informatiile pe baza carora va emite o opinie despre eficacitatea sistemului de control si a desfasurarii activitatii verificate;
• Efectueaza controlul privind activitatea unitatilor teritoriale;
• Redacteaza rapoartele privind controlul efectuat;

Dacă profilul dumneavoastră corespunde cerinţelor descrise mai sus şi doriţi să vă alăturaţi echipei MKB Romexterra Bank, trimiteţi CV-ul nsoţit de scrisoare de intenţie, pnă cel mai trziu la data de 26.11.2008.
Numai candidaţii selectaţi pe baza CV-urilor vor fi contactaţi.

MKB Romexterra Bank este subsidiara grupului financiar-bancar german Bayerische Landesbank (BayernLB), prin investitorul strategic MKB Bank, deţinătorul unei participaţii de 80,48% din acţiunile băncii.

Expirat
Auditor Intern  -  MKB Romexterra Bank S.A.