Publicat 23 Oct 2008 | Expiră 23 Nov 2008

AUDITOR INTERN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent(a) a unei facultati cu profil economic

- Minim 1-2 ani experienta intr-o pozitie similara sau pe o pozitie de auditor financiar;

- Cunoasterea activitatilor hoteliere operationale constituie un avantaj;

- Capacitatea de a lucra in echipa;

- Etica si responsabilitate profesionala;

- Abilitati de comunicare

- Limbi straine: engleza – bine;

- Operare PC

Descrierea jobului

- Responsabil pentru coordonarea, monitorizarea, verificarea si imbunatatirea activitatii de control a proceselor operationale si financiare din activitatea hoteliera;

- Verifica acuratetea, existenta, completitudinea inregistrarilor de venituri, cheltuieli, active, pasive si capitaluri/rezerve proprii;

- Verifica modul de respectare al procedurilor interne de catre toate departamentele implicate in procesul operational;

- Auditeaza procesele si activitatile interne conform metodologiei de audit intern (i.e teste de audit, controale inopinante);

- Culege probe de audit si aplica procedurile specifice auditului intern;

- Intocmeste foi de lucru.

SC PARC HOTELS SA detine Ramada Plaza Convention Centre cu 567 camere, 8 Sali de conferinta, 3 restaurante, 2 baruri si un centru Spa fiind pozitionat in nordul capitalei, in proximitatea Centrului expozitional Romexpo.

Expirat
AUDITOR INTERN  -  Hotelul Ramada Plaza Bucharest

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles