Publicat 02 Sep 2008 | Reactualizat 01 Oct 2008 | Expiră 03 Oct 2008

AUDITOR INTERN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare economice;
Cunostinte solide contabilitate;
Cunostinte informatica;
Experienta in domeniul financiar - bancar si masteratul in audit intern constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Monitorizează sistemul de control intern;
Organizează activitatea de audit intern astfel încât să contribuie la îndeplinirea obiectivelor;
Testează operaţiunile şi funcţionarea procedurilor specifice de control;
Examineaza şi evalueaza informaţiile avute la dispoziţie;
Monitorizeaza implementarea recomandărilor facute.

Banca Cooperatista Mihai Viteazul Targoviste face parte din reteaua CREDITCOOP, are o indelugata traditie in judetul Dambovita in asigurarea pentru membrii asociati, pentru alte persoane fizice si juridice serviciile bancare de care au nevoie. Principalele activitati realizate de banca constau in atragerea disponibilitatilor banesti ale acestora sub forma depunerilor pe termen precum si fructificarea acestor sume cu precadere in acordarea de credite catre membrii asociati.

Expirat
AUDITOR INTERN  -  BANCA COOPERATISTA M VITEAZUL TARGOVISTE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles