Publicat 03 Apr 2008 | Reactualizat 02 Mai 2008 | Expiră 04 Mai 2008

AUDITOR INTERN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii economice universitare absolvite;
- cunostinte de IAS;
- preferabil minimum 1 an experienta in pozitia de auditor;
- persoana analitica, independenta, proactiva;
- abilitati de comunicare si relationare;
- abilitati de a obtine,analiza si evalua activitati si de a pregati si prezenta cit mai concis rapoartele;
- capacitate de lucru in echipa ;
- experienta de lucru intr-un sistem ERP constituie un avantaj ;
- cunoasterea limbii engleze nivel avansat;

Descrierea jobului

- controleaza centrele de cost, analizeaza si prezinta estimari de evolutie viitoare;
- controleaza centrele de venit cu privire la modul in care respecta procedurile interne stabilite;
- dezvolta instrumente de control pentru a se asigura o raportare acurata a situatiilor financiare;

Liderul national in constructia si reparatia navelor te invita sa te alaturi unei echipe dinamice de profesionisti. Oferim un pachet salarial atractiv, posibilitati de training si lucrul intr-un mediu provocator. Asteptam C.V.-ul si scrisoarea de intentie pe adresa de e-mail: management@snc.ro pana cel mai tarziu 30 aprilie 2008

Expirat
AUDITOR INTERN  -  SANTIERUL NAVAL CONSTANTA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles