Publicat 15 Feb 2008 | Reactualizat 15 Mar 2008 | Expiră 17 Mar 2008

AUDITOR INTERN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Absolvent studii superioare economice;
• Minimum 1 an experienta in audit intern sau contabilitate,
• Cunostinte foarte bune de contabilitate si legislatie specifica;
• Excelente abilitati de comunicare si interrelationare, integritate, constinciozitate;
• Disponibilitate pentru imbunatatirea permanenta a performantelor profesionale;
• Disponibilitate pentru deplasari;
• Cunostinte de MS OFFICE (Access, Excel, Word,), programe integrate de contabilitate.

Descrierea jobului

• Controlul respectarii normelor legale si interne cu privire la sistemul general de evidenta economico-financiara a companiei si propunerea de masuri pentru prevenirea si inlaturarea deficientelor;
• Efectuarea controalelor periodice la punctele de lucru;
• Asigurarea implementarii noilor politici si proceduri in filialele din tara;
• Elaborarea de rapoarte cu privire la inventarele si controalele efectuate;
• Indeplinirea altor sarcini profesionale stabilite de seful ierarhic.

Descrierea companiei

RCS & RDS inseamna:

 Unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate de comunicatii din Romania si Europa Centrala si de Est, cu cea mai rapida dezvoltare

 Experienta de peste 12 ani pe piata telecom din Romania si internationala

 Prezenta importanta pe pietele din regiune cu un portofoliu variat de servicii: in Ungaria din 1998, in Slovacia din 2000, precum si in Cehia, Croatia, Serbia din 2006

 1,2 mil clienti pentru serviciile de televiziune prin cablu (RCS);

 Lider pe piata de Internet din Romania si cea mai mare comunitate de utilizatori din tara: peste 500.000 de clienti broadband RDS.Link

 Primul operator care a lansat serviciul de televiziune digitala prin satelit - Digi TV

 1 milion de abonati la serviciile de telefonie fixa RDS.Tel

 Telefonie mobilă de generatia a 3a prin DigiMobil

 Primul furnizor care oferă pachetul complet de servicii telecom: televiziune, internet, telefonie fixă şi telefonie mobilă.

VIZIUNEA noastra este: sa oferim servicii de calitate in fiecare casa si companie

MISIUNEA noastra este: sa furnizam servicii integrate de telecomunicatii

CE NE CARACTERIZEAZA: dinamismul, viziunea, dorinta de a oferi servicii de calitate si grija pentru client

Suna interesant? Atunci te asteptam sa te alaturi echipei RCS & RDS!
Viziteaza-ne pe www.rcs-rds.ro si apoi trimite cv-ul tau pe adresa recrutare@rcs-rds.ro.

Mult succes in RCS & RDS!

Expirat
AUDITOR INTERN  -  RCS & RDS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles