Publicat 16 Ian 2008 | Reactualizat 12 Feb 2008 | Expiră 14 Feb 2008

Auditor intern

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent invatamant superior de lunga durata, cu diploma de licenta in specializarea audit;
- Vechime în domeniul postului de cel putin 2 ani;
- Aptitudini organizatorice;
- Buna capacitate de comunicare si lucru in echipa.

Descrierea jobului

* Responsabilitati: Exercitarea auditului public intern pe domenii de specialitate, programe, activitati, actiuni.
* Beneficii:
- salariul de incadrare stabilit prin negociere, in functie de rezultatul obtinut la concursul din data de 16.02.2008;
- alte drepturi stabilite prin contractul colectiv de munca al unitatii.

Agenţia de Compensare pentru Achiziţii de Tehnică Specială, instituţie publică autonomă, monitorizează operaţiunile compensatorii referitoare la contractele de achiziţii pentru nevoi de apărare, ordine publică şi siguranţă naţională.

Expirat
Auditor intern  -  Agentia de Compensare pentru Achizitii de Tehnica Speciala

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles