Publicat 16 Nov 2007 | Reactualizat 16 Dec 2007 | Expiră 17 Dec 2007

auditor intern

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare cu profil economic;
- certificare acordata de Camera Auditorilor Financiari din Romania;
- excelente cunostinte de legislatie in domeniu;
- experienta relevanta pe un post similar;
- abilitati de analiza si evaluare;
- cunostinte de calculator;

Descrierea jobului

- elaboreaza rapoartele de audit;
- interpreteaza, creeaza si evalueaza procedurile standard de lucru ale companiei;
- verifica acuratetea inregistrarilor, adaptarea la standarde, politici si proceduri;
- intocmeste documente cu caracter de sinteza aferente activitatii de audit intern;
- compileaza rezultatele auditului si face recomandari in vederea modificarii si imbunatatirii sistemului si procedurilor;

Imbinarea directiei traditionale conferita de vechimea ca institut cu noua directie de dezvoltare pe piata otelului fasonat / nefasonat si a plaselor sudate fac din Procema o companie solida cu un trend puternic ascendent pe urmatoarele directii:

Productia si vanzarea de otel beton fasonat / nefasonat si plase sudate (printre cele mai mari companii de profil la nivel national);

Dezvoltare imobiliara in asociere cu compania
sora Comnord;

Proiectare constructii civile si industriale

Expirat
auditor intern  -  PROCEMA