Publicat 30 Oct 2007 | Reactualizat 27 Dec 2007 | Expiră 27 Dec 2007

Auditor Intern

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul tau:

• Studii superioare economice
• Experienta de minim 2 ani specifica activitatilor de achizitii, vanzare, gestiune si audit intern
• Capacitate de a stabili si intetine relatii de munca eficiente in organizatie
• Cunostinte foarte bune de limba engleza si operare PC (MS Office)
• Atitudine pozitiva, excelente abilitati de comunicare scrisa si verbala

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale:

• Auditarea politicilor si procedurilor si stabilirea daca acestea sunt aplicate corespunzator in companie
• Realizarea rapoartelor si analizelor conform planului de audit
• Identificarea si analizarea cauzelor practicilor ne-economice si ineficiente in ariile de responsabilitate
• Evaluarea eficienta a procedurilor, sistemelor si controalelor operationale
• Prezentarea constatarilor si recomandarilor cu privire la activitatile supuse auditului

Pachetul salarial este in concordanta cu aceasta pozitie si cu toate avantajele oferite de o companie internationala: dezvoltare profesionala, cariera, experienta in retail. Se asigura transport.

Daca te regasesti in cele descrise mai sus, trimite-ne CV-ul tau pe adresa:
PRAKTIKER ROMANIA – Departament Resurse Umane
Strada Scolii nr.7, Etaj 1, 77190, Voluntari, Jud. Ilfov. Fax: 021/204.72.09.
E-mail: RoRecruitment@praktiker.com; Web: www.praktiker.ro

Apreciere, Respect si Recunoastere intr-o companie internationala.

Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul dintre liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 350 de magazine si peste 20.000 de angajati in 8 tari.

Avem nevoie de TINE, in aceasta mare echipa, daca esti o persoana deschisa, flexibila, motivata si dornica sa faca fata provocarilor, hotarata si experimentata.

Expirat
Auditor Intern  -  Praktiker Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles