Publicat 30 Oct 2007 | Reactualizat 28 Nov 2007 | Expiră 30 Oct 2007

AUDITOR INTERN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in domeniul auditului sau al leasing-ului cel putin 1 an;
- Cunosterea limbii engleze;
- Operare PC;
- Analitic, spirit de echipa, comunicativ;

Descrierea jobului

- Planificarea si desfasurarea activitatii in conformitate cu Planul anual de audit intern ;
- Elaborarea, impreuna cu Directorul de Audit a Chestionarelor de Audit Intern;
- Participa la angajamentele de audit cu profesionalitate, obiectivitate, integritate, competenta profesionala si confidentialitate;
- Evaluarea economicitatii si eficientei cu care sunt folosite resursele institutiei;
- Cunosterea legislatiei de specialitate si preocuparea continua in privinta cresterii nivelului de pregatire profesionala.

Prezentă în România din martie 2002, TBI Leasing IFN SA face parte din grupul financiar olandez TBIH Financial Service Group, unul dintre principalii operatori ai pietei financiare din Europa Centrala si de Est.
Prezenta semnificativa in piata de leasing din Romania, TBI Leasing IFN SA beneficiază de avantaje în domeniul calităţii serviciilor oferite, de o echipă cu experienţă în operaţiuni de leasing si de o reţea proprie de sucursale în zone reprezentative ale ţării.

Expirat
AUDITOR INTERN  -  TBI LEASING IFN SA