Publicat 29 Oct 2007 | Reactualizat 11 Nov 2007 | Expiră 16 Nov 2007

auditor intern

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare economice de lunga durata, cu diploma de licenta;
- minim 2 ani experienta acumulata intr-o institutie de credit;
- minim 1 an experienta in activitatea de audit financiar sau intern, preferabil certificare acordata de Camera Auditorilor Financiari din Romania;
-cunoasterea limbii engleze;
- utilizare PC.
- abilitati de analiza, sinteza, redactare
- capacitate de a lucra in echipa
- spirit de initiativa
- disponibilitate pentru deplasari frecvente in tara

Descrierea jobului

- Participarea la procesul de elaborare a metodologiei specifice de audit intern in conformitate cu standardele de audit intern, precum si la intocmirea documentelor cu caracter de sinteza aferente activitatii de audit intern;
- Identificarea si evaluarea riscurilor asociate activitatii fiecarei structuri organizatorice in vederea intocmirii planurilor de audit anuale;
- Desfasurarea unor activitati suport pentru misiunile de audit intern

Înscrierile se fac în termen de 15 zile de la publicarea anunţului, la sediul Centralei C.E.C.-S.A. din Bucureşti, Calea Victoriei, nr.13, sector 3, în baza unei scrisori de intenţie şi a unui Curriculum Vitae. Acestea pot fi transmise şi prin fax la nr. 310.09.41 sau prin e-mail la adresa gabriela.iordache@cec.ro până la aceeaşi dată.

Între data limită de înscriere şi data concursului se va efectua o selecţie a C.V.-urilor prezentate iar candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la concurs.

Descrierea companiei

www.cec.ro

Expirat
auditor intern  -  Casa de Economii si Consemnatiuni CEC-SA