Publicat 20 Mar 2007 | Expiră 20 Apr 2007

AU PAIR MAREA BRITANIE

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru a te putea inscrie in programul Au pair Marea Britanie trebuie sa indeplinesti urmatoarele cerinte:

1.sa nu fii casatorit/a si sa nu ai persoane in intretinere;
2.sa detii diploma de bacalaureat;
3.sa ai cunostinte de limba engleza-NIVEL CONVERSATIONAL;
4.sa nu ai cazier judiciar;
5.experienta minima in intretinerea si ingrijirea copiilor

Descrierea jobului

Axor Pro Consult - \"viza\" ta pentru Europa.
De ce sa alegi Axor Pro Consult pentru a deveni Au-pair?
In curand mai multe detalii la www.axor.ro
Prin noi vei beneficia de SIGURANTA, PROFESIONALISM si PROMPTITUDINE.
Vei avea permanent alaturi de tine pe cineva care sa te reprezinte.

Ce vei face ca persoana Au pair ?

Vei fi parte integranta a familiei gazda cu drepturile si responsabilitatile aferente.Vei beneficia gratuit de camera proprie si mesele zilnice, inclusiv de banii de buzunar primiti SAPTAMANAL (95 – 135 EURO).Mai mult de atat vei putea alege perioada de sedere si familia gazda din care vei face parte.
Pentru aceste beneficii vei ajuta familia la ingrijirea copilului/copiilor timp de min. 25 ore/saptamana(plus 2 seri de baby-sitting/saptamana) prin pregatirea unor mici gustari, insotirea lor la/de la scoala/gradinita, supravegherea la joaca, plimbari etc, in activitati casnice usoare (aspirat, calcat, stersul prafului, shopping).

BENEFICII SI BONUSURI :
1.CONTRACT AU PAIR intre 6 si 24 luni;

1.CONTRACT de mediere;

2.BANI DE BUZUNAR 380-540 Euro/lunar;

3.PENSIUNE COMPLETA in casa familiei gazda. In concluzie, banii de buzunar reprezinta ECONOMII;

4.DOUA ZILE LIBERE/saptamana;

5.VACANTA PLATITA DE 2 SAPTAMANI PE AN, prima saptamana dupa primele 6 luni + ALTE BONUSURI oferite de familia gazda;

6.Curs de limba engleza in urma caruia primesti DIPLOMA RECUNOSCUTA INTERNATIONAL;

7.UN PLUS PENTRU VIITORUL TAU !

COSTURILE PENTRU A DEVENI AU-PAIR:

- TRANSPORT CU AVIONUL 120 – 150 EURO;
- ACTE DOSAR 20 – 30 EURO;
- COMISION AGENTIE 59 EURO,

SUNT RECUPERATE DIN PRIMA LUNA DE ACTIVITATE.

Firma de selectie si plasare forta de munca inregistrata la ITM.

CUM FACEM NOI DIFERENTA?

-Servicii de calitate oferite de personal cu experienta;
-Cele mai mici costuri pentru definitivarea dosarului;
-Gasirea familiei gazda in max.2 saptamani din momentul depunerii dosarului;
-Asistenta in gasirea celor mai bune costuri de transport;
-Asistenta pe toata perioada derularii contractului au pair;
-Acces usor la noul nostru punct de lucru modern.

AXOR PRO CONSULT

Informatii si inregistrare candidati au pair:
Tel.: 0314084651
E-mail:office@axor.ro
Coordonator program Au-pair
Mobil: 0723513695
0744363301

CONSULTANTA on-line numai in urma analizarii CV-ului:
Skype: axorproconsult
ID Yahoo! Messenger: axorproconsult

Expirat

AU PAIR MAREA BRITANIE  -  AXOR PRO CONSULT