Publicat 06 Mai 2008 | Reactualizat 04 Iun 2008 | Expiră 06 Iun 2008

Au pair / Childcare / Nanny in Anglia

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte medii de limba engleza;
- posesor de Diploma de Bacalaureat;
- stare de sanatate buna;
- sa iubiti copiii si aveti experienta in acest domeniu;
- sa nu aveti antecedente penale;
- sa nu fiti casatorit(a) si sa nu aveti copii.

Descrierea jobului

- Au Pair este un program de schimburi culturale ce ofera sansa la mii de oameni de a face ceva inedit si in acelasi timp remunerat corespunzator.
- Programul nostru va ofera oportunitatea de a petrece cateva luni, un an sau chiar 2 in Marea Britanie, alaturi de o familie gazda si de copiii lor.
- Au Pair-ul / Nanny este plasat la o familie gazda, unde i se ofera cazare si masa gratuit si bani de buzunar (pocket money) de la 100 lire/ sapt la 250 lire/ sapt.
- Pentru acest lucru aupair-ul ofera asistenta copiilor apartinand familiei gazda pe timp de maximum 40 ore saptamanal
- 2 zile libere pe saptamana
- Posibilitatea de a pleca impreuna cu familia gazda in diverse vacante
- Posibilitatea de a urma cursuri de lb. engleza

Servicii de consultanta pentru plasarea fortei de munca in strainatate - VASE DE CROAZIERA Europa si SUA - TAXI DRIVERS in Marea Britanie
www.transylvania-jobs.com

Expirat

Au pair / Childcare / Nanny in Anglia  -  S.C. Trio Distribution S.R.L.