Publicat 25 Sep 2007 | Reactualizat 24 Oct 2007 | Expiră 25 Sep 2007

Au-Pair - Baby Sitter

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Nanny- neaparat de sex feminin, trebuie sa fie experimentata cu copiii, preferabil din domeniul invatamantului. Va trebui sa aiba grija de 2 printese: 1.5 ani si 9 ani, cu dimineata dus la scoala si dupamasa adus de la scoala.
Program 07:30 am : 6pm ( cu 2 seri baby-sitting/saptamana)
0729110000
Salariul poate sa creasca pana la 600 euro/luna.
Locul de munca este in Bucuresti sau Londra (calatorim mult).

Descrierea jobului

Tot ce trebuie sa faca o mama pentru doi copii in timpul in care este de serviciu: include gatit usor pentru copii.
Este asigurata cazare, masa.. si alte mici nevoi personale.

Descrierea companiei

O firma noua cu potential foarte mare.
flashingnokia@yahoo.com
0729110000

Expirat
Au-Pair - Baby Sitter  -  Sea of Life SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles