Publicat 27 Dec 2007 | Reactualizat 25 Ian 2008 | Expiră 27 Ian 2008

Au Pair - Baby Sitter Londra !

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Domnisoara/doamna cu experienta de minim 2 ani cu copii, fara obligatii - 3 luni va trebui sa fie departe de casa (Londra). Vesela, atenta cu copiii si cu multa afectiune.

Descrierea jobului

Responsabilitati generale:
- De dus la scoala fetita de 9 ani la 8:30am
- Sa fie cu fetita de 1 an si 9 luni pana dupamasa: plimbat, activitati, somn si hrana.
- Preparat de mancare pentru copii;
- 2 seri/saptamana baby sitting.
- Activitati de curatenie usoara, sters praf etc, aranjat jucariile copiilor si ajutor la teme daca pregatirea permite (limba engleza)
- Copiii trebuie sa aiba activitati tot timpul, exista piscina, parc etc.

Compania angajeaza o persoana numai. Va rog CV + Poza pe e-mail la: accstoian@yahoo.com

Expirat
Au Pair - Baby Sitter Londra !  -  Ace Prperties Management SRL