Publicat 12 Aug 2007 | Expiră 12 Aug 2007

Assistent Marketing

CONFIDENTIAL
40 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Nu ai experienta, dar nimeni nu iti ofera sansa sa o dobandesti?
Esti in primii ani de facultate sin u vreti sa iti neglijezi studiile, dar vrei sa castigi bani?
Ai un job, dar salariul nu iti este de ajuns? Acum poti castiga suplimentar!!!
Iti doresti mai mult de la viata?

Daca ai raspuns afirmativ la cel putin doua din aceste intrebari atunci esti exact ceea ce cautam, indifferent din ce oras al tarii ai fi!

Descrierea jobului

Ce vei castiga din aceasta experienta?
-Training si certificare gratuita intr-un domeniu de viitor (brokeraj in asigurari);
-Experienta in vanzari si in lucrul cu clientii, care este atat de solicitata de angajatori;
-Ai sansa sa iti dezvolti abilitatile intr-un mod practic si placut;
-Multi bani, cuantumul lor depinzand doar de tine.

Descrierea companiei

De ce sa ne alegi pe noi?
-Pentru ca noi suntem singura firma de pe piata romaneasca care colaboreaza direct cu FINCO & Partners, primul broker de asigurari autorizat din Romania , membru al SALVE Group International;
-Pentru ca, daca esti student, iti putem oferi un loc de practica sau sansa devzoltarii carierei alaturi de noi in domeniul financiar sau cel al consultantei de afaceri;
-Pentru ca, daca esti deja angajat, ai sansa sa castigi multi bani suplimentar, si sa iti dezvolti aptitudinile intr-un nou domeniu!

VREI mai mult? Alaturi de noi poti lua parte in mod activ la modernizarea sistemului public, participand la viitoarele proiecte (asigurari de viata obligatorii, asigurari de locuinta obligatorii, asigurari agricole obligatorii, etc).

Te-am convins? Trimite ACUM cv-ul tau pentru ca IN ACEST BUSINESS TIMPUL ESTE SINGURA RESURSA LIMITATA!!!

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Assistent Marketing  -  CONFIDENTIAL