de ani Fără Frică...

Publicat 19 Ian 2016 | Expiră 20 Feb 2016

Assistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti in cautarea unui job? Normal, doar de aceea te afli pe acest portal. Iata ce cautam noi:

- o persoana comunicativa, cu spirit de echipa si initiativa
- o minte deschisa si pregatita pentru noi provocari
- o fire energica, ordonata, punctuala si biiiiiiine organizata.

Interviu Online:
1. Care a fost ultimul loc de munca pe care l-ai avut?
2. Cat timp ai lucrat la locul de munca anterior?
3. Care a fost motivul pentru care ai decis sa iti schimbi locul de munca?
4. Care sunt asteptarile tale de la noul loc de munca?

Descrierea jobului

Cam ce ar trebui sa stii:

- contabilitate primara
- task management
- utilizare PC nivel avansat
- ultilizarea pachetului MS Office
- intocmirea AWB pentru expeditii

Responsabilitatile tale includ:

- preluarea comenzilor telefonic si prin e-mail
- procesarea comenzilor venite din magazinul online
- intocmirea fisleor de productie
- urmarirea statusului comenzilor
- comunicarea termenelor de livrare catre clienti
- evidenta stocului materiei prime si a marfurilor finite
- mentinerea contactului direct cu clientii prin telefon si e-mail
- urmariea platilor si incasarilor
- oferirea de informatii cu privire la ofertele actuale si produsele aflate la promotie

Daca esti interesat, aplica la acest job direct prin intermediul platformei. Si noi suntem curiosi sa te cunoastem.

Luca print arena este o tipografie specializata in productia de materiale tipizate si tipar digital.

Expirat
Assistent manager  -  Luca Print Arena S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles