Publicat 28 Oct 2008 | Reactualizat 27 Nov 2008 | Expiră 28 Nov 2008

Assistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare - constituie avantaj,
Limba engleza - nivel avansat,
Cunostinte foarte bune de operare PC: MS Office (Word, Excel, Power Point), navigare Internet;
Abilitati de comunicare, atentie la detalii, spirit organizatoric, buna relationare
Cunostinte Wizcount - constituie avantaj

Descrierea jobului

Elaborarea si administrarea corespondentei (fax, email, telefon, posta);
Programarea rezervarilor si organizarea deplasarilor;
Activitati de traducere, tehnoredactare documente;
Intocmirea de rapoarte si situatii, conform procedurilor interne;
Organizarea sedintelor, pregatirea dosarelor, realizarea de sinteze;
Centralizare comenzi
Intocmire si inregistrare facturi, avize, bonuri consum;
Atributii protocol si administrative
Relatia cu vama si comisionarul vamal

Mediu de lucru profesionist, oportunitati de dezvoltare profesionala

Axxon Romania Trading face parte din grupul de firme Axxon, producator si importator al brandurilor: XL Lighters, Casablanca, Event, Jip, Clipper.

Expirat
Assistent Manager  -  Axxon Romania Trading SRL