Publicat 16 Oct 2008 | Expiră 16 Nov 2008

Assistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Limba engleza-nivel avansat.

Operare calculator- MS Office- nivel avansat.

Atitudine pozitiva.

Organizata,eficienta,sociabila,comunicativa ,proactiva.

Permis de conducere cat.B

Descrierea jobului

Gestionarea activitatilor de secretariat, administrativ si de protocol.

Tinerea evidentei registrului de corespondenta (fax, email, etc.)

Redactare documente si diverse traduceri.

Mentinerea legaturii cu furnizorii, clientii si partenerii.

Asigurarea comunicarii dintre angajati si management.

Beneficii:
Salariu atractiv, tichete de masa

Pictas Interactive este o agenţie de publicitate full-service, cu peste opt ani de experienţă pe piaţa locală şi internaţională, ce oferă soluţii complete de promovare şi advertising, necesare pentru creearea unei imagini de companie profesioniste.
Pictas abordează de la clasicele soluţii de media şi strategie la servicii complete de creaţie, cu un puternic accent pe inovaţie şi având ca scop creşterea brand-urilor clienţilor săi.
Pentru mai multe detalii legate de companie şi de portofoliul nostru de servicii, vă rugăm accesaţi www.pictas-interactive.com

Expirat
Assistent Manager  -  Pictas Design