Publicat 05 Sep 2008 | Reactualizat 04 Oct 2008 | Expiră 06 Oct 2008

Assistent Manager

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• absolvent studii superioare ( domeniul tehnic constituie un avantaj)
• cunostinte avansate de MS Office (Word Excel), Outlook Express, Internet
• permis de conducere categoria B (reprezinta un avantaj)
• bune abilitati de comunicare
• capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita, rezistenta si toleranta la stres
• persoana cu initiativa, creative, dinamica, adaptabila lucrului in echipa
• cunostinta de - engleza : nivel mediu
- rusa, bulgara: nivel mediu (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

• ofera suport directorului/ membrilor departamentelor in desfasurarea activitatilor acestuia/ acestora
• redacteaza (in limba engleza si romana) documente cerute de management
• intocmeste diverse centralizari, administreazabaza de date prin introducerea coordonatelor clientilor noi si completarea sau modificarea coordonatelor clientilor vechi
• asigurarea activitatii de secretariat si protocol (intampinarea partenerilor, clientilor, furnizorilor)
• indosariaza, organizeaza si arhiveaza documentele

Companie internationala, care se dezvolta rapid pe piata autohtona.
Echipa tanara, dinamica, dornica de afirmare.

Expirat
Assistent Manager  -  Euro Games Technology Romania