Publicat 20 Aug 2008 | Reactualizat 18 Sep 2008 | Expiră 20 Sep 2008

Assistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-PC-Word, Excel - rapiditate si acuratete
-Engleza-cel putin nivel mediu ( scris si vorbit );
-Experienta intr-un loc de munca similar (de preferat)
-Satisfactie oferita de munca de birou ;
-Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale ;
-Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii ;
-Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii ;
-Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung ;
-Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate ;
-Sanatate foarte buna, rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt ;
-Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe ;
-Fara obligatii personale ( probleme personale consumatoare psihic si de timp, alte activitati profesionale paralele etc.);
-Fara cazier, fara conflicte majore la locurile de munca anterioare ;

Descrierea jobului

-Activitati generale de secretariat ;
-Ofertare fax sau e-mail , stabilire intalniri cu potentiali clienti ;
-Introducere la zi in baza de date a terenului tranzactionat ;
-Inregistrare corecta a miscarilor din casa de bani (avansuri, deconturi pe dispozitii de plata/incasare);
-Raportari saptamanale si lunare ;
-Asigurare protocol, gestionare bugete interne;
- Deplasari la Cabinete Notariale si firme de Cadastru ;
-Alte activitati pentru atingerea obiectivelor firmei.

-Mediu de lucru excelent, intr-o companie internationala in crestere accentuata, conditii de lucru foarte bune ;
-Posibilitati reale de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus ;
-perioada de proba 3 luni ;

Expirat
Assistent Manager  -  Asi Land Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles