Publicat 01 Aug 2008 | Expiră 01 Sep 2008

assistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

aspect fizic agreabil , perseverenta , stil de lucru riguros ordonat , experienta de lucru in program de gestiune , facilitate cu cifrele , simt al detaliului. corectitudine , simt al umorului , capacitate de a-si finaliza task-ul sub stres, spirit de echipa

Descrierea jobului

assistent manager - coordonare import , mica gestiune stocuri si baza de date clienti , legatura cu furnizori si clienti , expediere si primire de colete in tara , logistica organizare evenimente in firma - in tara si strainatate, etc

companie tanara multinationala aflata intr-un domeniu in plina expansiune , target ambitios si primii pasi spre realizarea sa indepliniti cu mult succes. echipa dinamica , activitate in multiple domenii / PR , educational , marketing .

Expirat
assistent manager  -  AB DENTAL INTL SRL