Publicat 26 Iun 2008 | Reactualizat 25 Iul 2008 | Expiră 27 Iul 2008

assistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana bine organizata, proactiva, responsabila;
- sa detina cunostinte de LIMBA GERMANA cel putin la un nivel mediu - cerinta obligatorie;
- sa detina cunostinte de operare PC nivel mediu (MS Office).

Descrierea jobului

SARCINI SI RESPONSABILITATI:
- preluarea si distributia apelurilor telefonice si mesajelor;
- executarea traducerilor în si din limba germană;
- recepţia, redactarea, distributia si arhivarea corespondentei;
- introducerea de date generale pentru rapoarte financiare, actualizarea zilnică a datelor referitoare la plăti si încasări;
- întretinerea arhivei, clasarea documentelor si tinerea evidentei stricte a acestora;
- evidenta contractelor cu clientii si furnizorii (redactare acte aditionale, verificare perioada expirare a contractelor si reînnoirea acestora, conform termenilor contractuali), asistenta pentru departamentul vânzări;
- programarea si pregătirea întâlnirilor pentru managementul firmei;
- scanare documente, trimitere si receptie fax-uri;
- întocmire, trimitere si ordonare facturi, asistenţă pentru segmentul financiar-contabil;
- conducerea si organizarea diverselor activităţi administrative si de protocol.

BENEFICII OFERITE:
- pachet salarial foarte atractiv (bonuri de masa, prime si bonusuri în functie de rezultatele si implicarea dovedite);
- perspective de avansare în cadrul companiei;
- training-uri si formări specializate realizate în afara tării.

CONDITII DE LUCRU:
- program de lucru: 8:30 - 18:00, cu pauza de masa;
- mediu de lucru stabil, într-o companie de prestigiu, în plina dezvoltare pe piata romanească.

NetSe Consulting este o companie romaneasca specializata in asigurarea consultantei in domeniul resurselor umane.
Misiunea noastrã este de a prelua si solutiona problemele de resurse umane ale beneficiarilor.
Prin echipa sa, Netse Consulting ofera consultanta, solutii personalizate, servicii si produse specializate in domeniul managementului resurselor umane.

Expirat
assistent manager  -  Netse Consulting