Publicat 07 Iun 2008 | Reactualizat 05 Iul 2008 | Expiră 08 Iul 2008

Assistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii / superioare
- cunostinte bune de limba engleza
- experienta minim 3 ani in domeniu
- cunostinte avansate operare calculator MS Office (Word, Excell, PowerPoint) si Internet Explorer
- abilitati in utilizarea aparaturii de birou (fax, centrala telefonica, calculator, copiator)
- persoana organizata si responsabila
- initiativa si spirit organizatoric
- adaptabilitate la conditii si activitati noi
- interes pentru perfectionare profesionala

Descrierea jobului

- intocmeste documente de contabilitate primara
- administreaza documentele de personal conform cerintelor legale si procedurilor interne ale companiei
- se asigura de efectuarea protectiei si medicinii muncii de catre angajati
- desfasoara activitati de secretariat si administrative

Beneficii:
- salariu atractiv
- posibilitati de avansare in companie si dezvoltare profesionala

NOTA: Doar canditatii selectati pentru evaluare vor fi contactati.
Sediul firmei se afla in sectorul 1. Program de lucru Luni - Vineri 9.00 - 17.30.

CV-urile pot fi trimise si la: c.mandruleanu@2bcm.ro

Descrierea companiei

100% capital romanesc
detinatoare master francize branduri consacrate

Expirat
Assistent Manager  -  2B CONSULTING RETAIL&MANAGEMENT SRL