Publicat 04 Apr 2008 | Reactualizat 04 Mai 2008 | Expiră 05 Mai 2008

Assistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte solide de operare PC: Windows, MS Office - Outlook, Word, Excel
Excelente abilitati de comunicare
Limba Engleza nivel avansat
Limba Italiana se considera un avantaj
Experienta minim 2 ani

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Activitate de secretariat: preluari de telefoane, faxuri;
- Redactarea de oferte in limba romana si engleza: Word si Excel;
- redactarea de scrisori, adrese sau alte documente;
- gestionarea corespondentei;
- intocmirea de rapoarte solicitate de managerul companiei;
- pastreaza, gestioneaza si arhiveaza documentele oficiale ale companiei;
- traducere de materiale din si in limba engleza;
- tine evidenta registrului de intrari si iesiri de documente;
- cunostinte de contabilitate primara;
- elaborare documentelor pentru participarea la licitatii

Beneficii: salariu motivant, bonuri de masa.

Romspectra Impex S.R.L. este unul dintre cei mai importanţi distribuitori de instrumente analitice de pe piaţa românească.

Pentru mai multe informatii vizitati pagina noastra de web:

www.romspectraimpex.ro

Expirat
Assistent Manager  -  ROMSPECTRA IMPEX SRL