Publicat 28 Iun 2019 | Expiră 29 Iul 2019

Assistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei să lucrezi, dar să te bucuri și de vară? Noi avem soluția pentru tine! RE/MAX Team are nevoie de un assistent manager, part time, adică 5 ore pe zi, și dacă îți place de noi, poți să te angajezi full time, peste câteva luni când deschidem o astfel poziție. Îți oferim cafea, un birou, scaun chiar, dar și colegi simpatici și prietenoși. Veniturile tale se vor rotunji cu 1000 de lei pe lună și vei dobândi o experiență ce te va sprijini în carieră întreaga viață!

Descrierea jobului

Elaborarea si redactarea de documente;
Centralizarea de date;
Indosarierea si arhivarea documentelor;
Copierea, scanarea si imprimarea de documente sau prezentari;
Atributii administrative (aprovizionare/comanda consumabile etc);
Alte activitati de secretariat specifice domeniului imobiliar.
Constituie un avantaj cunostintele in marketing.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- mediu antreprenorial dinamic, echipa tanara, diversa si open-minded
- program part-time cu posibilitate full-time in cateva luni
- initiativa si exprimarea libera a ideilor este apreciata
- salariu fix

Specializați în reprezentarea clienților noștri în achiziționarea și vânzarea de locuințe existente, construcții noi și terenuri în București / România.

Expirat
Assistent Manager  -  RE/MAX Topteam

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles