Assistent manager/ Secretara

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- cunoștințe bune operare PC: MS Office, WORD, EXCEL, navigare internet
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp
- capacitate de a respecta termene limită
- atenție către detalii
- plăcere și abilitate de a învăța lucruri noi
- responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate

Descrierea jobului

- îndeplinirea activităților zilnice administrative
- preluarea și direcționarea apelurilor telefonice
- primirea vizitatorilor și anunțarea persoanelor de contact
- asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele
- preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosariere și arhivarea documentelor
- redactarea corespondenței necesară desfășurării activității zilnice
- asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, e-mail
- activitati ce tin de utilizarea spatiului privat virtual (SPV)- depunerea declaratiilor intocmite de economisti, urmarirea notificarilor, somatiilor, extraselor, etc pe ANAF
- actualizarea bazei de date documente
- elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

SAFE CONSULTING OFFICE SRL este o societate de contabilitate si consultanta fiscala infiintata in anul 2009. In ultimii ani am avut in medie 20 de salariati si peste 130 de clienti persoane juridice in mod constant. Ne mandrim cu calitatea serviciilor oferite si cu recomandarile clientilor nostri. Suntem dedicati meseriei si profesiei de economist, investim in oameni, tehnica IT si procese. Suntem in continua dezvoltare si expansiune si cautam oamenii potriviti care sa ne ajute sa ne realizam obiectivele.
Echipa este una dinamica si foarte adaptabila, sediul nostru este situat in Sectorul 2, aproape de metrou, statii de autobuze si tramvaie.

Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos