Publicat 24 Ian 2019 | Expiră 24 Feb 2019

Assistent Evenimente HCC in Cluj-Napoca

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te vrem in echipa noastra daca doresti sa lucrezi intr-un loc magic, iubesti mediul business, networking-ul si iti doresti sa fii ambasadorul brandurilor Evolution HCC si WorkTeamFun!

HCC cauta Asistent evenimente in Cluj-Napoca!
​Te vom ajuta cu siguranta sa sa te dezvolti si pe zona de training sau programe de dezvoltare pentru ca ne pasa de fiecare membru al familiei noastre HCC.

Ce ne dorim de la tine?

Sa fii o persoana cu o gandire creativa si multilaterala
Sa iti placa sa scrii emailuri si sa vorbesti la telefon
Sa fii o persoana implicata, comunicativa si perseverenta
Sa fii un adevarat navigator / admiral al internetului (web browsing skills)
Sa fii un bun negociator si sa detii experienta in vanzarea de servicii de cel putin 2 ani
Sa iti placa sa interactionezi cu oamenii, implicandu-te in promovarea si vanzarea serviciilor noastre de training, recrutare & headhunting si teambuilding
Sa iti doresti sa te dezvolti intr-o echipa dinamica si focusata pe rezultate
Sa cunosti limba engleza la nivel avansat
Sa detii permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Ce atributii vei avea?

Vei raspunde la solicitarile de inscriere si vei mentine legatura cu participantii la training
Vei trimite invitatii pentru evenimentele noastre
Vei identifica si prospecta prin diferite canale posibili colaboratori si vei extinde portofoliul de clienti
Vei promova evenimentele si serviciile companiei
Vei cauta locatiile cele mai potrivite pentru team buildingurile noastre
Vei mentine relatia cu prestatorii de servicii de cazare
Vei fi omul persuasiv si carismatic, focusat pe rezultate si pe atingerea obiectivelor stabilite
Vei asigura partea logistica pentru evenimente
Vei oferi suport si vei asista colegii din departamentul de teambuilding

Ce ne angajam sa iti oferim:

Posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa implicata, pasionata de ceea ce face si orientata spre rezultate si performanta
Oportunitatea de a te dezvolta permanent in functie de abilitatile pe care le ai
Posibilitatea de a calatorii prin tara impreuna cu echipa de evenimente
Sustinere permanenta din partea echipei pentru a performa in directia dorita de tine
Pachet salarial fix si bonusuri in functie de performanta

HCC Evolution este o companie de resurse umane cu o strategie si viziune foarte bine conturate, pentru care DISCIPLINA, ORGANIZAREA SI PERSEVERENTA stau la baza principiului dupa care ne ghidam in permanenta.
Cu o experienta de 10 ani pe piata din Romania, ne respectam clientii si aducem plus valoare fiecarui proiect in care ne implicam.
Ne obligam ca fiecare client si partener sa aiba o exeprienta extraordinar de buna alaturi de noi.

Daca verbul a evolua te reprezinta, opreste-te si aplica pe site-ul nostru deoarece HCC este solutia pentru cariera ta!

Vino in Echipa noastra pentru a crea lucruri incredibile impreuna!
Aplica acum!

Expirat
Assistent Evenimente HCC in Cluj-Napoca  -  S.C. Evolution Human Capital Consulting S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles