Publicat 19 Iul 2021 | Expiră 19 Aug 2021

Assistant to Executive Director

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • senior level in customer service
  • project management & time management
  • abilitati de planificare si organizare
  • capacitatea de a desfasura activitatea independent
  • capacitatea de analiza si de a lua decizii
  • foarte bune abilitati de comunicare si organizare
  • cunostinte avansate Microsoft Office
  • engleza- nivel avansat
  • experienta relevanta intr-o pozitie similara (cu posibilitatea furnizarii unor recomandari)
  • confidentialitate si integritate
  • persoana ordonata, responsabila, optimista, prompta, tinuta business
  • capacitatea de comunicare la toate nivelurile
  • capacitatea de a aborda orice tip de conversatie cu calm si in maniera profesionista
  • permis de conducere

Descrierea jobului

  • asigurarea primului punct de contact pentru orice comunicare cu directorul executiv al companiei
  • asigurarea suportului administrativ pentru directorul executiv al companiei (organizare arhiva, intalniri, sedinte, rezervari, cazari)
  • centralizarea diverselor rapoarte, procesarea lor si pregatirea analizei pentru seful direct
  • intocmirea agendelor si a minutelor sedintelor interne
  • realizarea diverselor comunicari din partea managerului si transmite remindere catre cei vizati
  • organizarea evenimentelor si asigurarea suportului
  • participarea la diverse intalniri/ evenimente
  • intocmirea si urmarirea agendelor de la diverse intalniri
  • traduce prezentari/comunicari si asigura corespondenta cu partenerii internationali
  • redacteaza corespondenta de protocol la standarde de calitate
  • participa activ la problemele legate de proiectele indicate
  • centralizeaza informatiile, le prelucreaza si le prezinta
  • gestioneaza si actualizeaza agenda de lucru a directorului
  • organizeaza intalniri si isi reprezinta seful direct atunci cand este cazul
  • comunica intern sau extern instructiuni, directive ,decizii, hotarari, informatii
  • urmareste la cererea sefului direct realizarea unor lucrari si sarcini aflate in executie
  • intampinarea vizitatorilor managerului direct si asigurarea unui mediu potrivit intalnirii

O echipa dinamica, motivata si responsabila, o organizatie profesionista care asigura realizarea cu succes a proiectelor contractate, urmarind tot timpul dezvoltarea de parteneriate de durata cu clientii, in interesul ambelor parti.

Asumandu-ne statutul de antreprenor general, abordand fiecare proiect cu maximum de interes, definind echipele de proiect in functie de specificul acestuia si stabilindu-le responsabilitatile corespunzatoare, asigurand colaborarea dintre organizatia permanenta si organizatia proiectului, reprezentam garantia unui management de proiect eficient si a unor proiecte de succes , pe masura exigentelor beneficiarilor nostri, respectand in acelasi timp cerintele normelor privind calitatea in constructii si a celor de sanatate si securitate in munca.

Expirat
Assistant to Executive Director  -  SC CONCELEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles