Publicat 17 Aug 2021 | Reactualizat 16 Sep 2021 | Expiră 17 Sep 2021

Assistant project manager with construction skills

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, motivata si serioasa
Studii medii finalizate
Permis de conducere (categoria B)
Capacitatea de lucru atat in echipa cat si individual
Aptitudini organizatorice, analitice si tehnice
Capacitatea de a respecta termene limita
Seriozitate si responsabilitate.
Abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Organizarea, controlarea si asigurarea santierului.
Rigurozitate si atentie pentru detalii – este importanta intelegerea detaliilor de executie mobilier in vederea implementarii acestora.
Cunostinte de legislatie in constructii, cunoasterea normelor tehnice și juridice necesare procesului de proiectare si autorizatie.
Asistent personal si asistent manager.

Descrierea companiei

Lmi Contra Services starts its activity in Romania.
The company plans a rapid development of its activities in Bucharest.

Expirat
Assistant project manager with construction skills  -  Lmi Contra Services S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles