ASSISTANT MARKETING

Eko Trade Business S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:

• excelenta cunoaştere a limbii române, scris şi vorbit.
• cunoaşterea de limbi străine: limba engleză, nivel mediu sau avansat.
• competenţe de comunicare şi uşurinţă în stabilirea contactelor cu terţi;
• competenţe de comunicare scrisă şi aplecare spre detaliu;
• claritate şi coerenţă în exprimarea scrisă şi orală;
• bună memorare a datelor şi cifrelor;
• bună planificare şi organizare;
• atenţie distributivă;
• rezistenţă la stres , termene precise şi flexibilitate.
• experienta pe o poziție similara de minim doi ani;
• cunostinte foarte bune de PC (MS Office, Power Point, etc.);
• abilitati de comunicare si organizare;
• capabil sa lucreze individual, dar si in echipa;
• capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
• capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
• studii superioare
• vechime minim 5 ani

Descrierea jobului

Promoveaza imaginea firmei prin activitatea pe care o desfasoara
​· - identificarea de potentiali clienti
· - contactarea potentialilor clienti si urmarirea oportunitatilor/ofertelor;
· - promovarea serviciilor prin mediile de socializare on-line;
· - contactare telefonica si prin e-mail a potentialilor clienti;
· - experienta in crearea de campanii on-line utilizand facilitatile de marketing on-line oferite de retelele de socializare.

Transmite informatiile necesare legate de campanii/oferte catre departamentele vizate si interesate
Seteaza discount-urile clientilor conform politicilor comerciale
Seteaza si verifica alte discount-uri, pachete personalizate, comenzi speciale conform cererilor specifice si aprobarilor primite de la departamentele implicateelaboreaza si redacteaza documente si situatii cerute de management (prezentari in power point, rapoarte, situatii, etc)

Suntem o companie dedicata sprijinii afacerilor in Romania, iar gradul ridicat de multumire al clientilor nostri ne mentine si ne defineste ca trend setteri ai domeniului in care ne desfasuram activitatea. Asiguram calitate si profesionalism in ariile de practica, furnizand cele mai rapide si complexe oferte si servicii, inclusiv servicii juridice. Oferim strategii prudente si asistenta juridica solida in orice proiect dedicat clientilor/colaboratorilor nostri.

Publicat 25 Ian. 2023 Expiră 24 Febr. 2023