Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

Assistant Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

engleza avansat, word/excel/e-mail/internet avansat, disponibilitate deplasari bucuresti/tara, spirit organizatoric, dinamism, spirit deschis si profesional in relatiile cu clientii

Descrierea jobului

mentinerea bazei de date cu clientii existenti si adaugarea de clienti noi, implicare activa in activitatea de vanzari, traduceri din engleza, servicii minimale de secretariat si organizare a biroului

Alexandra srl a fost constituita ca unic importator si distribuitor al utilajelor pentru constructii marca XCMG. Firma comercializeaza si asigura service in garantie si post garantie pentru o gama larga de utilaje pentru constructii, printre care se numara: buldoexcavatoare,incarcatoare frontale, autogredere, compactoare vibratoare, macarale hidraulice etc.

Expirat
Assistant Manager  -  Alexandra

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles