Publicat 02 Aug 2007 | Expiră 24 Aug 2007

ASSISTANT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- Experienta anterioara de 1-2 ani
- Cunostinte bune de operare PC
- Abilitati de comunicare
- Cunostinte de limba engleza si / sau italiana

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Preluarea apelurilor telefonice
- Preluare / prelucrare corespondenta
- Informarea clientilor despre ofertele firmei
- Alte activitati ce tin de buna functionare a firmei

Clientul nostru este o companie ce activeaza in domeniul productiei de articole si obiecte promotionale din piele. Avind in vedere cresterea constanta a activitatii suntem in cautarea unei persoane pentru postul de Assistant Manager

Expirat
ASSISTANT MANAGER  -  FOX CONSULTANTS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles