Assistant Manager

S.C. DREAM BETTING S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Prezenta placuta
  • Proactiv/a
  • Rezistent/a la stres
  • Abilitatea de a prioritiza si lucra simultan pe mai multe cerinte
  • Bune abilități de comunicare și relaționare
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Cunostinte de limba engleza (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

  • Activitati de protocol si corespondenta, intampinarea invitatilor
  • Organizarea agendei superiorului: intalniri, conferinte, teleconferinte
  • Intocmirea divereselor rapoarte, situatii prezentari PowerPoint
  • Managerierea calatoriilor: rezervarea bilete de avion, hotel, rezervari restaurante si diverse activitati recreative
  • Eficientizeaza timpul superiorului colectand si analizand informatiile cu care vine in contact
  • Plasare de comenzi/ diverse achizitii
Beneficii:
  • Bonuri de masă in valoare de 30 lei/zi
  • Asigurare medicala
  • Prime de sarbatori
  • Oportunități de creștere și dezvoltare
  • Dezvoltarea într-o echipă și o companie de succes

WINNER activeaza pe piata jocurilor de noroc inca din 2013, fiind unul dintre cei mai cunoscuti operatori de pariuri sportive din Romania. Scopul nostru este de a oferi cele mai bune cote si servicii de pariere, devenind in scurt timp un lider pe piata pariurilor sportive. Suntem o echipa faina, tanara si prietenoasa! In anul 2016 am castigat titlul de “CEL MAI BUN OPERATOR DE PARIURI TRADITIONALE”.
Publicat 12 Sept. 2022 Reactualizat 11 Nov. 2022 Expiră 11 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.