Assistant Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

SC MIR 2000 SERVICE SRL scoate la concurs 1 post de assistant manager, pentru sediul nostru din Bucuresti, sector 6.
Cautam o persoana organizata, serioasa, cu experienta relevanta pe acest post.

Descrierea jobului

Facturare, folosind soft dedicat, baza de date existenta.
Redactare contracte, drafturi existente, plati interne, externe, schimburi valutare intre conturi, realizare deconturi, ordine de deplasare si alte activitati de secretariat.

Cunostinte MS Office, browser etc.

MIR 2000 SERVICE este o companie romaneasca, fondata in anul 1998, ce activeaza in domeniul instalatiilor de ridicat - ascensoare de persoane si marfa, platforme
Publicat 21 apr. 2022 Expiră 21 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos