Publicat 17 Dec 2019 | Reactualizat 14 Ian 2020 | Expiră 17 Ian 2020

Assistant manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte obligatorii operare PC (word, excel, outlook, etc);
- Cunoasterea limbii engleze obligatoriu, constituie avantaj cunoasterea altor limbi straine;
- Claritate si coerenta in exprimarea scrisa si orala;
- Rezistenta la actiuni repetitive si atentie sporita la detalii;
- Persoana dinamica, organizata, ordonata, activa, rezistenta la stres;
- Asimilarea rapida a informatiilor noi si a detaliilor tehnice;
- Capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita;
- Detinere permis auto categoria B

Descrierea jobului

- Intocmirea facturilor, trimiterea acestora la clienti, alaturi de documentele aferente transportului;
- Asigurarea in dublu sens a fluxului informational intre departamentele firmei;
- Primire si trimitere corespondenta;
- Deplasarea si depunerea/ ridicarea de documente in numele societatii in relatii cu diverse institutii publice/ private;
- Mentinerea bazei de date;
- Urmarirea facturilor de incasat/ platit;
- Urmarirea tuturor documentelor care intra/ ies din firma;
- Mentinerea relatiei cu partenerii, furnizorii si clientii firmei;
- Asistarea managementului firmei in activitatile zilnice;

Companie de transport rutier intern si international de marfuri, depozitare marfuri, depozitare in tranzit, repaletare marfa, distributie si transport just in time.

Expirat
Assistant manager  -  LIPOT LIV TRANS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles