Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 31 Ian 2019 | Expiră 31 Ian 2019

Assistant Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunoștințe solide de operare PC, în special Microsoft Office;
- cunoștințe de limbă germană
- excelente abilități de comunicare;
- persoană dinamică, organizată, responsabilă și cu spirit de inițiativă;
- abilități de lucru în echipă.

Descrierea jobului

Organizarea documentelor(inregistrare si arhivare
Transmitere corespondenta:fax,email;
Participa la organizarea unor evenimente profesionale organizate de firm- Alte activitati de secretariat, conform cerintelor manageriale- menținerea relațiilor cu clienții, agenții și avocații societății;
- Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
- Primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
- Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
- Preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- Redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice

Beneficii oferite:
- Salariu 2500 lei
- al 13-lea salariu;
- asigurare medicală privată.

UnionTAX International este lider de piață în domeniul recuperării de alocație pentru copii și rambursării de impozit pe venit la nivelul Uniunii Europene. Anual societatea, prin intermediul celor peste 60 de angajați ai săi, consiliază peste 30.000 de lucrătorii migranți români, care au lucrat în spațiul intracomunitar, în pregătirea și elaborarea documentației relevante din punct de vedere fiscal și social, necesară în vederea solicitării alocației pentru copii și/ sau rambursării de impozit pe venit.

Expirat
Assistant Manager  -  UnionTax Management SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles