Assistant Manager Vanzari Haine/ Visual Merchandiser/ Lucrator comercial >AnneBebe Baneasa

AnneBebe - Haine Copii 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Reprezentant Vanzari / Assistant Manager Vanzari Haine / Visual Merchandiser / Consilier vanzari / Lucrator commercial > AnneBebe Baneasa
  • Zambeste si fii tu insati inca din prima zi!
  • Fii o persoana organizata si curata in locul unde lucrezi!
  • Prezinta clientilor hainutele de bebelusi & pentru evenimente cu dragoste, fa-le recomandari si pentru lucrurile de care nu intreaba!
  • Implica-te si noi vom avea toata deschiderea pentru dezvoltarea ta!

Descrierea jobului

AnneBebe Baneasa isi mareste echipa si cautam colegi specializati in vanzari de haine, organizarea produselor in magazine, realizarea vitrinelor, aranjarea produselor la raft, receptia marfurilor venite de la fabrica noastra!

Pentru informatii suplimentare: 0726221274 – Alexandru Prunoiu
Daca esti pasionat/pasionata de fashion, iar zâmbetul este accesoriul tău nelipsit…
Vino alături de noi!

Programul flexibil ( o zi cu o zi,2 zile cu 2 zile ) 3 zile/saptamana
Iti oferim:
  • Iti oferim salariu fix + tichete de masa + bonusuri din vanzari + decontare transport + free drinks + colectiv super dragut!
  • 21 zile de concediu
  • Training la locul de munca
  • Integrare si lucru in echipa
  • Atmosfera placuta cu respect pentru clienti
  • Conditii de lucru in siguranta/Egalitate de sanse/Nediscriminare/Confidentialitate
  • De Paste & Craciun - Tichete Cadou
  • Ziua Femeii/Ziua de nastere/Ziua Copilului - Tichete Cadou
  • zile libere si reduceri -de 30% pentru cumparaturi angajati.
  • decontare transport;
  • apa/cafea
  • traning si flexibilitate;

Totodata, va asteptam in oricare din magazinele AnneBebe ( Baneasa, Unirea, SunPlaza) pentru a vedea produsele, a purta o mica discutie cu colegele si pentru a va prezenta C.V.-ul.

Anne Bebe reprezinta o traditie de 21 de ani, dedicata hainutelor pentru bebelusi si copii, realizate cu grija in fabrica noastra din Bucuresti.
Conceptul Anne Bebe este eleganta prin simplitate si detalii, iar acest lucru se reflecta in design-ul hainutelor pentru copii cu varste cuprinse intre 0 luni-12 ani.

Echipa AnneBebe este formata din 56 de persoane dispuse intr-o fabrica de confectii si creatie si in 5 magazine aflate in mallurile din Bucuresti.

Publicat 20 Sept. 2022 Reactualizat 20 Oct. 2022 Expiră 20 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.