Assistant manager MAGHIARA OBLIGATORIU

Beautiful Company Bc Co S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam asistem manager vorbitor de limba maghiara la nivel avansat sau nativ, postul este pentru asistent manager al doamnei Director General si este REMOTE.

Candidatul Ideal:
- Cunoasterea limbii maghiare la nivel avansat/nativ este obligatorie, deoarece este necesara pentru comunicarea cu personalul din tarile respective

- Cunoasterea si a limbii engleze, reprezinta un avantaj

-Persoana serioasa, responsabila

- Persoana rezistenta la stres

- Persoana rezistenta la efort intelectual

- Adaptabilitate, perseverenta

- Cunostinte PC si MS office

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- Mentinerea legaturilor cu operatorii din Ungaria.

- Participarea la trainingurile internationale organizate si oferirea pe suport pe perioada organizarii lor

- Intocmirea de rapoarte solicitate de management;

- Coordonarea informationala a proiectele si departamentelor firmei.

Beneficii:

- salariu de baza +bonuri de masa

- Sistem de bonusare trimestrial in functie de performanta si dedicarea aratata

- Telefon de serviciu

Beautiful Company BC CO SRL a fost înființată în Polonia, iar în prezent activează în cinci țări din Europa. A fost fondată cu scopul de a valorifica serviciile de înaltă calitate și promova acțiunile atipice în marketing-ul online. Beautiful Company dorește să fie întotdeauna alături de clienți pentru a le putea îndeplini cele mai exigente cerințe astfel încât aceștia să poată acționa eficient în sectorul în care își desfășoară activitatea.
Publicat 15 Aug. 2022 Reactualizat 14 Sept. 2022 Expiră 14 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.