Publicat 16 Apr 2019 | Reactualizat 17 Apr 2019 | Expiră 17 Mai 2019

Assistant Manager (m/f)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Consideri că:

  • Ești organizat(ă)
  • Ești atent(ă) la detalii și nu îți scapă niciodată nimic
  • Dispus(ă) să lucrezi in echipă și să îi ajuți pe ceilalți la nevoie
  • Cunoști limba Engleză sau Germană la un nivel avansat. Acest aspect este foarte important pentru sarcinile tale

Descrierea jobului

Ce va trebui să faci:

  • Organizarea biroului nostru din Cluj-Napoca
  • Contabilitate primară (facturi lunare, plăți și organizarea documentelor contabile)
  • Gestionarea pontajelor lunare si trimiterea lor către departamentul de contabilitate
  • Organizarea delegațiilor colegilor (rezervări avion, hotel, transport)
  • Oferire de suport departamentului de Marketing în organizarea evenimentelor interne
  • Menținerea colaborării cu furnizorii și personalul administrativ
  • Redactarea diverselor documente (procese verbale, contracte, diverse alte acte)

Inspiricon este o companie germană de IT inființată în 2013, cu birouri în sudul Germaniei (Stuttgart și Freiburg) si in Cluj-Napoca. Oferim servicii de consultanță in SAP Business Intelligence, pentru clienți renumiți din Europa de Vest și Statele Unite ale Americii

Expirat
Assistant Manager (m/f)  -  Inspiricon SRL