Publicat 04 Iun 2015 | Expiră 06 Iul 2015

ASSISTANT MANAGER - LIMBA ITALIANA SI ENGLEZA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate sau in curs
Cunostinte de limba italiana(nivel mediu) si limba engleza(avansat)
Abilitati de comunicare bine dezvoltate, abilitati de organizare si planificare
Cunostinte contabilitate primara
Cunostinte de operare PC, buna stapanire a instrumentelor Office

Descrierea jobului

Job full time
Gestionarea corespondentei
Gestionarea si arhivarea documentelor
Activitati de protocol si administrative
Mentinerea legaturii cu furnizorii si clientii
Elaborarea proformelor si facturilor conform indicatiilor primite
Oferim salariu atractiv

Piramide Trading International, companie italiana cu sediul in Bucuresti cauta assistant manager serios, bun cunoscator de italiana si engleza. Obiectul de activitate al companiei este import-export de diverse bunuri cu piata de desfacere predominant in Europa.

Expirat
ASSISTANT MANAGER - LIMBA ITALIANA SI ENGLEZA  -  Piramide Trading International