Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Assistant Manager for Vice-Chairman

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Limba engleza - nivel avansat;
  • Excelente abilitati de comunicare;
  • Flexibilitate si capacitate de a rezolva probleme;
  • Abilitati organizatorice;
  • Cunostinte foarte bune de MS Office.

Descrierea jobului

  • Vei organiza si monitoriza agenda zilnica a Directorului General Adjunct;
  • Vei realiza filtrarea eficienta a telefoanelor/vizitelor/corespondentei DirectoruluiGeneral Adjunct;
  • Vei intocmi zilnic mapa cu documentele pentru Directorul General Adjunct;
  • Vei mentine si actualiza baza de date avand ca obiect persoanele si datele de contact apartinand entitatilor cu care banca colaboreaza;
  • Vei efectua traducerea de documente in/din limba englaza, intocmeste situatii si prezentari, si vei consemna minutele pentru sedinte la solicitarea Directorului General Adjunct;
  • Vei asigura activitatea de protocol a Diviziei;
  • Vei colabora permanent cu asistentii comitetelor permanente ale Bancii unde Director General Adjunct este prezent;
  • Vei intocmi si actualiza dosarele in lucru (dosarele de comitete, dosar Norme, Reglementari si Proceduri);
  • Vei rezolva problemele de ordin administrativ in vederea unei bune desfasurari a activitatii zilnice in cadrul Diviziei (aprovizionarea cu necesarul de consumabile si produse de protocol, evidenta concediilor etc.);
  • Vei mentine legatura cu Diviziile/Directiile a caror activitate contribuie la buna desfasurare a activitatii Diviziei (logistica etc.).

Ce iti oferim

Sanatate si well-being:
  • Discount 7Card, Fit4You, Bery Fitness & Spa, Optiplaza, INTELIDENT;
  • Asigurare medicala de sanatate si asigurare de viata;
  • Pauza de fructe la birou.

Servicii si shopping:
  • Tichete de masa;
  • Discount la serviciile si produsele 5asec, ZOOT, CCC, Armani Jeans, Max & Co, Swarovski, Geox, Springfield, Samsung, Orange, Pineberry, Vodafone, Lamonza etc.
Timp liber si educatie:
  • De ziua ta: o zi libera cadou de la noi;
  • Discount la serviciile oferite de Fundatia Calea Victoriei, Scoala de muzica Arpeggio, Whi Experience, Centru de Limbi Straine A_BEST;
  • Tot ce vrei sa citesti de la Bookster.

Ne place să credem că oamenii vin la noi atunci când au nevoie de sprijin pentru realizarea unui vis. Banca este o instituție serioasă, dar asta nu înseamnă că banking-ul nu poate fi cool. Cum? Printr-o cultură organizațională deschisă, în care valorile angajaților, adică ale tale, se unesc cu valorile OTP Bank.

Am vrea ca și tu să crezi în valorile noastre și să le consolidăm împreună. Știm că noua generație face lucrurile diferit și vrem să învățăm asta de la tine. Încurajăm dialogul, colaborarea, creativitatea, soluțiile digitale.

La OTP Bank, susținem și promovăm o atitudine financiară responsabilă. Ne implicăm în comunitate, prin programele de educație financiară pentru copii și tineri dezvoltate de Fundația Dreptul la Educație și oferim angajaților șansa de a se implica în programe de voluntariat în toată țara, prin intermediul programului OTP Community.

Expirat
Assistant Manager for Vice-Chairman  -  OTP Bank Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles